Vremenska prognoza - Söll - Sella
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 23 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 33 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 33 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 23h |
 |
| 25 °C |
| 0,02 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 24 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 8h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 1,5 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 1,5 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 4% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 22 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 29 °C |
| 0,29 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0,3 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 7% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 11h |
 |
| 32 °C |
| 0,05 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 33 °C |
| 0,05 |
| 23% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0,02 |
| 27% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 5% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 12% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 8h |
 |
| 26 °C |
| 0,02 |
| 12% |
|
| 11h |
 |
| 32 °C |
| 0,37 |
| 30% |
|
| 14h |
 |
| 32 °C |
| 0,37 |
| 78% |
|
| 17h |
 |
| 27 °C |
| 0,48 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 26 °C |
| 0,1 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 84% |
|
Vremenska prognoza za vas Söll - Sella.