Vremenska prognoza - Sonnberg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,95 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,43 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,63 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 1,08 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,62 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,66 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 1,15 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,34 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 2,12 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,93 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,78 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,36 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,04 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,05 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,05 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 50% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 62% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,05 |
| 69% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,07 |
| 90% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,11 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,12 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,21 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,21 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,2 |
| 88% |
|
Vremenska prognoza za 1073 metara visok vrh Sonnberg.