Vremenska prognoza - Sonnstein
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,11 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,13 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,22 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,16 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,08 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,38 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,34 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,24 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 69% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,27 |
| 91% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,55 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,55 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,16 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 83% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 53% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,02 |
| 69% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,07 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 1391 metara visok vrh Sonnstein.