Vremenska prognoza - Sovilla
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,18 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,27 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 2,02 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 3,26 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,09 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,28 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,66 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,51 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 46% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 27% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0,06 |
| 37% |
|
| 11h |
 |
| 27 °C |
| 0,09 |
| 73% |
|
| 14h |
 |
| 27 °C |
| 0,36 |
| 61% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0,36 |
| 53% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0,03 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 59% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 45% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0,04 |
| 33% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0,21 |
| 51% |
|
| 11h |
 |
| 27 °C |
| 0,39 |
| 69% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0,39 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,13 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 68% |
|
Vremenska prognoza za vas Sovilla.