Vremenska prognoza - Speikboden
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,36 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,23 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 2,09 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 2,13 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,26 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 1,06 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 1,29 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 1,23 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,83 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,96 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,03 |
| 61% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 51% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 45% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 37% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,06 |
| 41% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,16 |
| 70% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,23 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,23 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,36 |
| 77% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,36 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,33 |
| 91% |
|
Vremenska prognoza za 2653 metara visok vrh Speikboden.