Vremenska prognoza - St. Martin in Passeier - San Martino in Passiria
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 27 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 21% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 22 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 7% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 22 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0,19 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0,13 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0,09 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,39 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,64 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0,59 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0,96 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0,96 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za vas St. Martin in Passeier - San Martino in Passiria.