Vremenska prognoza - Stadelfeldschneid
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,13 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,1 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,1 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,41 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,41 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,17 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 66% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 68% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,02 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,17 |
| 87% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,07 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 46% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,04 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,43 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 2092 metara visok vrh Stadelfeldschneid.