Vremenska prognoza - Stallenalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,41 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,76 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,63 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,67 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,63 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,63 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,61 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,82 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,08 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 58% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 46% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 30% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 24% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,1 |
| 77% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,1 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,05 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,35 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,42 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,42 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za planino Stallenalm.