Vremenska prognoza - Steinbach am Attersee
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,1 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,22 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,65 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 1,47 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,17 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0,25 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,29 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0,05 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0,07 |
| 81% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 58% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 35% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 11h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 14h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 29% |
|
Vremenska prognoza za vas Steinbach am Attersee.