Vremenska prognoza - Steinerne Manndln
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,91 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,97 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 1,7 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,77 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 1,51 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,44 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,24 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,02 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 55% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 68% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,15 |
| 90% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,21 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,21 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,52 |
| 94% |
|
Vremenska prognoza za 1678 metara visok vrh Steinerne Manndln.