Vremenska prognoza - Stollberg - Monte delle Cave
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,54 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,05 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 4,04 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 3,37 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,74 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,31 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,67 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,72 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,27 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,21 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,02 |
| 53% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 48% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 42% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,01 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,01 |
| 90% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 42% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,02 |
| 57% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,05 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,05 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,02 |
| 53% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,15 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,15 |
| 94% |
|
Vremenska prognoza za 1827 metara visok vrh Stollberg - Monte delle Cave.