Vremenska prognoza - Štova
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 41% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 7,43 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,19 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,91 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,1 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,61 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 2,4 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 2,6 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,59 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,79 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,39 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,59 |
| 95% |
|
Vremenska prognoza za 749 metara visok vrh Štova.