Vremenska prognoza - Straß Halt
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 44% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,12 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,63 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,85 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 2,08 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,77 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,04 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,67 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,54 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,18 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,53 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 1,53 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,66 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 2,02 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 2,02 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 1,81 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 2,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 1,96 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,29 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,71 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,36 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,33 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za kočo Straß Halt.