Vremenska prognoza - Strasserhütte
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,23 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,45 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,13 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 30% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,09 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,06 |
| 68% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,01 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 4,7 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 1,4 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,4 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,53 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,91 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,23 |
| 86% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,06 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,96 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,38 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 1,48 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,48 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,41 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,78 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,36 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za kočo Strasserhütte.