Vremenska prognoza - Straßkopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,28 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,37 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,28 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,75 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 1,63 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 1,17 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,08 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,47 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 2 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,6 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,21 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,71 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,47 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,42 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,38 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,17 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,04 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,08 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,08 |
| 69% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,35 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,35 |
| 98% |
|
Vremenska prognoza za 2401 metara visok vrh Straßkopf.