Vremenska prognoza - Streitweider Alm - Malga Streitweider (della Lite)
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,03 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 3,46 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 2,58 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,69 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,07 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,77 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,54 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,14 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,17 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,05 |
| 52% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,05 |
| 50% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 41% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,03 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,03 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 45% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 21% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,02 |
| 53% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,02 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,02 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,24 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,24 |
| 95% |
|
Vremenska prognoza za planino Streitweider Alm - Malga Streitweider (della Lite).