Vremenska prognoza - Stuls - Stulles
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,65 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,03 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 2,76 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 2,21 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,51 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,27 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,66 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,61 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,43 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,41 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,11 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,08 |
| 74% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 62% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 59% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,07 |
| 71% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,1 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,1 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,03 |
| 64% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,06 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,06 |
| 96% |
|
Vremenska prognoza za vas Stuls - Stulles.