Vremenska prognoza - Sulzberg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,45 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,85 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,07 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 62% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 45% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,05 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,05 |
| 58% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 84% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 3,62 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,55 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,37 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,37 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,4 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,22 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,67 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,7 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 1,7 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 1,62 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,57 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,23 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 711 metara visok vrh Sulzberg.