Vremenska prognoza - Talbignano
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 6% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 1,8 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 4,01 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,07 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 3,07 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0,77 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0,45 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0,8 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,8 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,02 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za vas Talbignano.