Vremenska prognoza - Tattermann
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,33 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,2 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,31 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 2,09 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,31 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,71 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,7 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,61 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,06 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,33 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,33 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,23 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,78 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 1,23 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,23 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,96 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,61 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,41 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,41 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 2089 metara visok vrh Tattermann.