Vremenska prognoza - Terza Pala del Balcón
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,6 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 2,21 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 2,4 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,43 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,8 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,55 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 37% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 5% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,04 |
| 25% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,06 |
| 70% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,22 |
| 75% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,22 |
| 66% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,01 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,01 |
| 58% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,12 |
| 26% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 67% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 82% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,11 |
| 41% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,02 |
| 76% |
|
Vremenska prognoza za 2331 metara visok vrh Terza Pala del Balcón.