Vremenska prognoza - Tieflimauer
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,02 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 1 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,07 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 83% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 59% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,04 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,04 |
| 78% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,17 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 3,84 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 2,56 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,72 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,72 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,44 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,26 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,47 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,35 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 1,52 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,74 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,74 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,48 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 1820 metara visok vrh Tieflimauer.