Vremenska prognoza - Tillhütte
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 64% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,92 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 1,04 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,11 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,36 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 18% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 21% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 56% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 31% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,18 |
| 51% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,61 |
| 89% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,84 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,84 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,55 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,26 |
| 88% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 50% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,06 |
| 43% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,06 |
| 51% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,03 |
| 97% |
|
Vremenska prognoza za kočo Tillhütte.