Vremenska prognoza - Törlspitze
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,36 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 1,24 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,63 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 1,69 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 1,61 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,94 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,42 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 1,38 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,24 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 2,24 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 2,2 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 1,06 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,69 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,34 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0,18 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,06 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,04 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,13 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,13 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,16 |
| 98% |
|
Vremenska prognoza za 3052 metara visok vrh Törlspitze.