Vremenska prognoza - Tormine
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 73% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,88 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 3,09 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 74% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,84 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,16 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,98 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 54% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 39% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,07 |
| 33% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,07 |
| 59% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,02 |
| 50% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 54% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 52% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,04 |
| 43% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,04 |
| 62% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,04 |
| 57% |
|
Vremenska prognoza za vas Tormine.