Vremenska prognoza - Torre di Mosto
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 83% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 3,68 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,18 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 35% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,47 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,85 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,48 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 62% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 50% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,03 |
| 26% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,03 |
| 53% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 68% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,05 |
| 76% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,05 |
| 61% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,03 |
| 37% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 46% |
|
Vremenska prognoza za vas Torre di Mosto.