Vremenska prognoza - Traunkirchen Siegesbach
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 25% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 74% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,02 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,46 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0,4 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0,36 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,28 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,2 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,56 |
| 93% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 1,36 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,76 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,08 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 1,08 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,2 |
| 89% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 57% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 13% |
|
Vremenska prognoza za kočo Traunkirchen Siegesbach.