Vremenska prognoza - Tresdorf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 74% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 3,78 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 3,65 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,35 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,35 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,51 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,78 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,42 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,02 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,05 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,05 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 23% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,07 |
| 48% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,07 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 59% |
|
Vremenska prognoza za vas Tresdorf.