Vremenska prognoza - Trevisana
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 22 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 33% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 8h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 23h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 8% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 23 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0,3 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 32 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 73% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0,29 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 30 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0,08 |
| 75% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 22 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,42 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0,42 |
| 41% |
|
| 8h |
 |
| 27 °C |
| 0,04 |
| 15% |
|
| 11h |
 |
| 30 °C |
| 0,04 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0,12 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 11h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 30% |
|
Vremenska prognoza za vas Trevisana.