Vremenska prognoza - Tschau
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,88 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,31 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,41 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 31% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 53% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,1 |
| 52% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,39 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,39 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,09 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,01 |
| 77% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,22 |
| 33% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,22 |
| 21% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 90% |
|
Vremenska prognoza za vas Tschau.