Vremenska prognoza - Unser Frau - Madonna
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 9% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 25% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,09 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,88 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,88 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,13 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,13 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,07 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,32 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,32 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,28 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,69 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,69 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za vas Unser Frau - Madonna.