Vremenska prognoza - Valgatara
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,01 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 3,71 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 66% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,93 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,19 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,61 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 51% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 38% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,09 |
| 29% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,09 |
| 58% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 51% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 58% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 56% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,05 |
| 41% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,05 |
| 65% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,05 |
| 59% |
|
Vremenska prognoza za vas Valgatara.