Vremenska prognoza - Vendoglio
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,04 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 4,02 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,14 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,47 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,48 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 68% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,02 |
| 4% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,02 |
| 53% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,06 |
| 55% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,06 |
| 60% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,14 |
| 61% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,14 |
| Oblačnost: | 62% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,02 |
| 12% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,06 |
| 54% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,06 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 53% |
|
Vremenska prognoza za vas Vendoglio.