Vremenska prognoza - Viano
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 13% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 1 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 1,43 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,77 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 3,77 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 1,01 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0,06 |
| 61% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0,06 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,12 |
| 83% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,18 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,18 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,04 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,03 |
| 94% |
|
Vremenska prognoza za vas Viano.