Vremenska prognoza - Villa
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,38 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 2,4 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 3,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,73 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,85 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 26% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 4% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0,07 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,09 |
| 81% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,25 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 0,25 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,01 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,01 |
| 55% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0,12 |
| 30% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,33 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 29 °C |
| 0,33 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,13 |
| 42% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,05 |
| 79% |
|
Vremenska prognoza za vas Villa.