Vremenska prognoza - Villa di Villa
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,27 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,66 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 2,52 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 2,74 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,44 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,01 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,83 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 43% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 10% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0,06 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0,11 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0,53 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0,53 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0,04 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0,04 |
| 60% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 8h |
 |
| 30 °C |
| 0,32 |
| 35% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0,58 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 26 °C |
| 0,58 |
| 86% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0,2 |
| 49% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0,02 |
| 62% |
|
Vremenska prognoza za vas Villa di Villa.