Vremenska prognoza - Villanova di San Daniele
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 2,8 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 3,6 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,15 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,21 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,42 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 35% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,03 |
| 47% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,03 |
| 55% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,23 |
| 60% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,23 |
| Oblačnost: | 62% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,03 |
| 48% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,03 |
| 65% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 45% |
|
Vremenska prognoza za vas Villanova di San Daniele.