Vremenska prognoza - Villanova Marchesana
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,85 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,01 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,43 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 50% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 48% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 25% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,06 |
| 46% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,08 |
| 60% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,08 |
| 67% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 72% |
|
Vremenska prognoza za vas Villanova Marchesana.