Vremenska prognoza - Visignolo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 8% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 1,54 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 3,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,74 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 3,74 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0,87 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0,4 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0,71 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,71 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,04 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za vas Visignolo.