Vremenska prognoza - Voldöpper Spitze (Brandenberg)
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,2 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,9 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,56 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,87 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,82 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 1,02 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,05 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 59% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 53% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 28% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 26% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,02 |
| 41% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,1 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,1 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,07 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,27 |
| 75% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,62 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,62 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za 1507 metara visok vrh Voldöpper Spitze (Brandenberg).