Vremenska prognoza - Vordere Jacklalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,95 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,85 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 3,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 3,22 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,12 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,12 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,38 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,75 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,6 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,05 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,2 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 82% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,05 |
| 70% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 48% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 43% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,05 |
| 68% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,05 |
| 71% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,05 |
| 62% |
|
Vremenska prognoza za planino Vordere Jacklalm.