Vremenska prognoza - Vorderkrimml
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,25 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,17 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,07 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,15 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,07 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,78 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,87 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,17 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,17 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,27 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 62% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 43% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 43% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,07 |
| 50% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,22 |
| 83% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,25 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,25 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,32 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,55 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,55 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za vas Vorderkrimml.