|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,24 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,24 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,16 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,26 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 1,26 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,26 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,7 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,62 |
| 92% |
|
Vremenska prognoza za 413 metara visok vrh Vrh.