Vremenska prognoza - Vrh Kuka
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 76% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 2% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 5,28 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,53 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,13 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 1,09 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 1,83 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,03 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,76 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 3,76 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 2,33 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,93 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 2,06 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 2,06 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,83 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,66 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,63 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,43 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,43 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,06 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,09 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,2 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,39 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,53 |
| 97% |
|
Vremenska prognoza za 747 metara visok vrh Vrh Kuka.