Vremenska prognoza - Wabenspitze
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,64 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,21 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 3,55 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 3,62 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,01 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 1,27 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,74 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,84 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,45 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,72 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,08 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 57% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 25% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 61% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,04 |
| 76% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,06 |
| 72% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,04 |
| 66% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 52% |
|
Vremenska prognoza za 2360 metara visok vrh Wabenspitze.