Vremenska prognoza - Wagner in der Ach
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,15 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,61 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,86 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,91 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,74 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,03 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,65 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,52 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,19 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,88 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,26 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,65 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 1,65 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,62 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,96 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,96 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 1,92 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 2,53 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,53 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,98 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,71 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,34 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,33 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za kočo Wagner in der Ach.