Vremenska prognoza - Weißenbach bei Liezen Dorfstraße
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 1% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 11h |
 |
| 38 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 14h |
 |
| 37 °C |
| 0,11 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 30 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 1,12 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,12 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 1 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,44 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,35 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,4 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 0,55 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0,55 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0,3 |
| 96% |
|
Vremenska prognoza za kočo Weißenbach bei Liezen Dorfstraße.