Vremenska prognoza - Westlicher Hochwart - Monte Guardia Alta Ovest
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 76% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,39 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,39 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,4 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,89 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,89 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,09 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,1 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,7 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,84 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,79 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,49 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 93% |
|
Vremenska prognoza za 3045 metara visok vrh Westlicher Hochwart - Monte Guardia Alta Ovest.