Vremenska prognoza - Wildenkogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,8 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,27 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 1,84 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 2,03 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,25 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 1,05 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 1,24 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 1,14 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,06 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 1,17 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,38 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,02 |
| 68% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 61% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 50% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 45% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,08 |
| 48% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0,21 |
| 77% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,4 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,4 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,4 |
| 95% |
|
Vremenska prognoza za 3021 metara visok vrh Wildenkogel.