Vremenska prognoza - Woisingblick Kogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 51% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,04 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 1,12 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,7 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 3,48 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 1,41 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,13 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,11 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,11 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,76 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,21 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 1,39 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 1,57 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 2,01 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 2,62 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 2,62 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 1,89 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 3,26 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,26 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 2,38 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,67 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,97 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,6 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,63 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,63 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,48 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za 1368 metara visok vrh Woisingblick Kogel.